Trochu nebezpeční

By | October 23, 2018

Trochu nebezpeční

Kniha v češtině!Trochu nebezpečníCelý společenský Londýn je v očekávání příjezdu Wulfrika Bedwyna, samotářského a chladného vévody z Bewcastlu, jenž určitě bude nejblyštivější událostí celé společenské sezóny. V salónech se vypráví o jeho tragické lásce, ale mnozí jsou toho názoru, že pozornost tak rezervovaného muže nezaujme žádná z těch největších krásek. Avšak v onom oslnivém odpoledni přece jen jedna z žen upoutá vévodův zrak – Christine Derricková, jíž sličný vévoda také upoutá, zvláště poté, když ji učiní jisté návrhy.
Rozhořčená horkokrevná lady, jež má své pevně zakotvené názory na muže, morálku i manželství, mate Wulfrika při každém setkání. A ten, přestože se chvástá, že udělá vše pro to, aby ji svedl, podléhá jejím u kouzlu. Osamělý vlk, který se domníval, že nikdy neztratí své srdce, netouží teď po ničem jiném, než po lásce.
Jedna z nejvtipnějších autorek žánru ve své příběhu opět spojuje protiklady – mocného aristokrata a impulsivní ženu, která mu ukáže opravdovou vášeň.
…celý textStáhněte si knihu Trochu nebezpeční zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Trochu nebezpeční

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Trochu nebezpeční, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Trochu nebezpeční a zábavu bez omezení!

  Trochu nebezpeční

  Podrobnosti o knize Trochu nebezpeční

  :  4.311

  Originální název:

  Slightly Dangerous (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (0)


  TAGS:

  online Trochu nebezpeční ebook, kniha Trochu nebezpeční fb2, download Trochu nebezpeční pdf , download Trochu nebezpeční mobi, online Trochu nebezpeční kniha, zdarma stažení Trochu nebezpeční IPhone, online kniha Trochu nebezpeční pdf, zdarma Trochu nebezpeční DJVU, zdarma stažení Trochu nebezpeční txt, stažení Trochu nebezpeční rtf, online Trochu nebezpeční fb2 , e-kniha Trochu nebezpeční stažení txt, zdarma Trochu nebezpeční stažení kniha,

  e-kniha Trochu nebezpeční stažení pdf

  , stažení Trochu nebezpeční IPad, Číst Trochu nebezpeční mobi, Číst Trochu nebezpeční docx, zdarma Trochu nebezpeční awz, dDownload e-kniha Trochu nebezpeční iPad , zdarma Trochu nebezpeční DJVU, download Trochu nebezpeční e-kniha zdarma, zdarma stažení Trochu nebezpeční dvd, Číst Trochu nebezpeční txt, book Trochu nebezpeční stažení DJVU,

  Trochu nebezpeční stažení kniha zdarma

  , Trochu nebezpeční stažení kniha pdf zdarma, Trochu nebezpeční pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Trochu nebezpeční pdf zdarma, Trochu nebezpeční stažení kniha epub zdarma, Trochu nebezpeční ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress