Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!

By | October 26, 2018

Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!

Kniha v češtině!Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!Osamělá zakřiknutá Sylvie se necítí ve své kůži, po otcově smrti propadne depresi a nabude dojmu, že je k ničemu a žádné štěstí už ji nečeká. Proto se rozhodne, že o Vánocích spolyká prášky a ve voňavé koupeli skoncuje se životem. Na radu psychoterapeuta zažívá neuvěřitelné situace, jimž by se za normálních okolností obloukem vyhnula: kupuje si skandálně drahé oblečení, krade v obchodě, zpívá bezdomovkyni, a dokonce si začne hledat přítele……celý textStáhněte si knihu Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! a zábavu bez omezení!

  Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!

  Podrobnosti o knize Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok!

  :  3.648

  Originální název:

  Joyeux suicide et bonne année! (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Pro ženy
  Vydáno: , Motto

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  janarzk

  09. července

  Jako oddychovka dobrý. Sice jsem se u ní přímo neválela smíchy, ale na odreagování posloužila skvěle.

  L.Helena

  28. června

  Na základě anotace i mnohých komentářů zde jsem k této knížečce přistupovala jako k odpočinkovému naivnímu čtení, u kterého budu zažívat výbuchy smíchu na každé druhé stránce. A zpočátku to tak i vypadalo (scéna v depilačním salonu je zkrátka jedinečná). Postupně se ale čtení měnilo v silný lidský příběh, i když lehce naivní. Jsem ráda, že jsem knížku četla a myslím, že neupadne v zapomnění.

  Jen malá vsuvka pod čarou. Hrdinka několikrát opakuje, že je jí pětačtyřicet, ale když si chystá text na náhrobek (str. 21), tak je zde uveden letopočet 1960 až 2015. Tak vážení redaktoři, kdo z vás neumí počítat?

  Leniik33

  06. června

  Vtipné, výstižné a k zamyšlení. V životě stačí jeden okamžik u kterého si uvědomíte, že takhle prostě žít nechcete. Život je přesně takový jaký si ho člověk udělá a tohle si hlavní hrdinka naštěstí včas uvědomí 🙂

  luciefeix

  29. května

  líbila se mi přeměna hrdinky a její odhodlání

  nokid

  23. dubna

  Dobrý sloh, rychle se čte, oddychovka. Začíná pohřbem – končí pohřbem. Přečetl jsem ji za 1,5 hod, včetně krátkého cvičení k protažení.

  HoneyBunny

  20. února

  Jedna z nejvtipnějších knih, co jsem kdy četla. Hlavní hrdinka ohromně sympatická, Francie, motivace…. Čteno v čekárně na plastické chirurgii (omlouvám se za svůj smích trpícím pacientům). Kéž by Sophie psala víc………

  Pavlička

  31. ledna

  Příběh mě dostal. Vtipný začátek a krásný konec. Oddychovka jak má být 🙂

  misa8153

  20. ledna

  Taková příjemná jednohubka. Přečteno za 3 večery. Čte se dobře. Žádné složité myšlenky nebo zápletky, prostě oddychovka.

  MartinaP

  20. ledna

  To byla moc milá francouzská chuťovka. Přečteno za jeden večer. Nebojte se, je to velmi optimistické a plné naděje. A navíc vtipně napsané. Doporučuji!

  Ivuska.09

  16. ledna

  Neměla jsem od knihy příliš velká očekávání a možná právě proto se mi líbila. I když je celá o smrti, nakonec vypráví optimistický příběh životem unavené ženy. Asi to není čtení pro každého. Ale pro někoho, kdo se zrovna propadá stále hlouběji do nějaké propasti, by to mohlo být užitečné čtení. Černý humor plný ironie se mi také líbil a jsem ráda, že hlavní hrdince se podařilo dostat pryč z její komfortní zóny. Je to jednohubka na jeden večer, takže podle mě za přečtení stojí.

  Kamienkova33

  08. ledna

  Bola to milá knižka, v mnohom mi pripomínala V podstate som celkom v poriadku. Aj keď sa to točilo okolo smrti, nemala som vôbec zle pocity, za mňa je to milé, rýchle a jednoduché čítanie, aj také knihy musia byť 🙂

  alnahu

  08. ledna

  Na tuto knihu jsem se těšila ,čekala jsem humorný příběh, ale opak je pravdou. Kniha začíná smrtí a dál pokračuje příběhem zoufalé a nešťastné ženy. Kniha má krásnou lákavou vánoční obálku.

  veskr

  02. ledna

  Knihu jsem si koupila kvůli čtenářské výzvě. Už podle názvu bylo jasné, že nepůjde o žádný filozofický kousek, takže splnila mé očekávání. Myslím, že příběh byl vcelku reálný, protože v určitém věku už není čas na čekání na zázrak a člověk musí jít ,,bezohledně ” za svým cílem. Za mě dobrý. A pokud se někomu zdála kniha vulgární, tak ať si občas pustí televizi a nemusí to být ani po desáté hodině.

  Molinka

  01. ledna

  Oceňuji, že smutné téma autorka pobrala s humorem a nadhledem. Ta knížka je spíše pro starší, jelikož hlavní hrdince je pětačtyřicet. Dala bych pět, ale ten název…. Za mě 4,5.

  HDosoudilová

  30.12.2017

  Tuto knihu jsem si přečetla na doporučení své kolegyně. Chtěla jsem něco humorného na konec roku a tato kniha splnila mé požadavky. Název je sice trochu zavádějící, nicméně děj je po depresivním úvodu celkem zábavný.

  agatha2

  29.12.2017

  Ale jo, nebylo zase až tak špatné. Vždy v tomto období čtu knihy odehrávající se v čase vánočním, je to takový můj rituál. Většinou se jedná o žánr, který běžně nečtu, ale v adventním čase se k němu vždy uchýlím. Nečekám od těchto knih žádný převratný a dechberoucí zážitek, pouze odpočinek a pár pěkných vánočních klišé. Tato kniha poněkud vybočovala z typických vánočních slaďáren, o to více se mi líbila. Byla vtipná, místy sarkastická. Musí se číst s nadhledem a pak Vás může na ty cca dvě hodiny, které strávíte s její četbou, i pobavit.

  zbožňuju_knihy

  25.12.2017

  Kniha se mi líbila, název už napovídá o jaký druh četby půjde.
  Nakonec to mělo i jisté poselství.
  Četla jsem před ní Mengeleho děvče, takže odreagování a relax mi byl příjemný a k tomu to Vánoční šílenství kolem: vítaná změna od detektivek a psychothrillerů, které vládnou světem :-).

  evasamankova

  22.12.2017

  Za mě skvělá kniha. Rychlý spád a ostrý černý humor, který ovšem nikdy nepřechází do vulgarity.Příběh je poměrně krátký, přesto plnohodnotný.
  Hrdinka v pozici životního zoufalce mi byla velmi blízká – dost často si tak připadám i já sama.
  Zkrátka oddechové, trochu jedovaté, ale vtipné i smutné čtení.

  Danago

  16.12.2017

  Osamělá introvertní Sylvie po otcově smrti propadne depresi a má pocit, že je k ničemu a už ji nic pěkného nečeká. Proto si na Vánoce naplánuje sebevraždu. Ale do Vánoc zůstávají ještě 2 měsíce ….Na kamarádčino naléhání navštíví psychoterapeuta , který ji zadává úkloly, kterým by se za normální situace vyhnula. Změní takováto terapie její rozhodnutí???
  Knížka má být humorná. Bohužel já takovýto smysl pro humor nemám. Knížka je krátká, takže jsem ji dočetla, ale moc mě nebavila.

  Boboking

  14.12.2017

  Jak to vypadá, jsem “černá ovce” bo mi se kniha líbila. Svěží příběh, prima hlášky, sympatická hrdinka. Vtipné, čtivé, sic dobře odhadnutelné. Ale přesně to jsem od knihy s tímto názvem a tématem očekával.

  Blahona

  25.11.2017

  Má to být humorný příběh plný dobré nálady. Bohužel vtip knize dlouho nevydrží. Což o to, čte se dobře, ale pro mě je to trochu málo. Více v recenzi zde na DB nebo na mém blogu www.kniznisiesta.cz

  Petusa242

  29.10.2017

  uděluju jednu hvězdičku za vtipný a originální obal

  Hipi

  22.10.2017

  Taky to vidím tak na tři hvězdy. Ono ani nejde o to, že by to nebylo vtipné, občas jsem se zasmála, ale ten humor je dost přízemní a vulgární…jen pro silné povahy. 🙂

  Mikik

  18.10.2017

  Neurazí, ale ani nijak extrémně nenadchne. Místy hodně vtipné a místy trošku nucené. Ale dalo se :-).  TAGS:

  online Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! ebook, kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! fb2, download Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! pdf , download Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! mobi, online Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! kniha, zdarma stažení Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! IPhone, online kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! pdf, zdarma Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! DJVU, zdarma stažení Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! txt, stažení Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! rtf, online Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! fb2 , e-kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení txt, zdarma Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení kniha,

  e-kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení pdf

  , stažení Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! IPad, Číst Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! mobi, Číst Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! docx, zdarma Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! awz, dDownload e-kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! iPad , zdarma Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! DJVU, download Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! e-kniha zdarma, zdarma stažení Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! dvd, Číst Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! txt, book Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení DJVU,

  Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení kniha zdarma

  , Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení kniha pdf zdarma, Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! pdf zdarma, Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! stažení kniha epub zdarma, Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress