Všehokniha

By | October 26, 2018

Všehokniha

Kniha v češtině!Všehokniha„Tomáš viděl věci, které nikdo jiný neviděl. Nevěděl, čím to je, ale bylo to tak odjakživa.“ Tak začíná kniha nizozemského autora Guuse Kuijera, ověnčeného mimo jiná ocenění i cenou Astrid Lindgrenové. Ve „Všehoknize“ vypráví příběh malého Tomáše, který před krutou realitou tyranského otce utíká do snění a představ. Ty mu dávají naději a sílu, aby se nakonec svému otci postavil a stal se tím, čím odjakživa chtěl být, až vyroste: šťastným. Jedinečná kniha, dojemná i humorná zároveň, prodchnutá jemnou ironií a neutuchající vírou v sílu lidské vůle.…celý textStáhněte si knihu Všehokniha zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Všehokniha

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Všehokniha, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Všehokniha a zábavu bez omezení!

  Všehokniha

  Podrobnosti o knize Všehokniha

  :  4.339

  Originální název:

  Het boek van alle dingen (2013)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  rubyna

  09. února

  “Počkej,” řeka paní Terezínská. Vstala. “Možná pro tebe něco mám.” Obrátila se k jedné z knihoven. “Co vlastně chceš být, až vyrosteš?” zeltala se. “Šťastný,” řekl Tomáš. “Až vyrostu, budu šťastný.” Paní Terezínská už chtěla z knihovny vytáhnout knížku, ale překvapeně se obrátila. S úsměvem se na Tomáše podívala a řekla: “To je safraportsky dobrý nápad. A víš, čím štěstí začíná? Když se člověk přestane bát.”

  Jedna z těch knížek, co by měla být pro děti a vlastně není..

  Magdalena5

  21.05.2017

  Díky za hodně působivou a přemýšlivou knihu, která zůstává dlouho v hlavě.

  Taťka Hraboš

  23.03.2017

  Pro děti knížka o statečném chlapci, hodné ježibabě a zlém tatínkovi, pro dospělé o domácím násilí a náboženském fanatismu. Jen nevím, pro koho je vlastně více. Našel jsem ji v knihovně mezi knihami pro děti od 6 do 9 let – pro ty ale určitě není. Jen jsem do ní nahlédl a věděl, že tohle našim dvěma klukům zatím číst nemůžu; ale neodložil jsem a přečetl si sám. Ať už je kniha pro děti nebo není, je opravdu krásná a působivá.

  JanaT.

  15.09.2016

  Ta knížka je podle mě takový malý podvod: naláká na neobvyklé téma a nááádherné ilustrace, vy knihu koupíte pro svou ratolest, čtete jí z ní, až zjistíte, že oslovit měla spíše právě vás. A je to pěkně hořké sousto, to si teda pište…Dítě jej nějak stráví…ale vám pude v žaludku ležet pěkně dlouho jako tíživý kámen. Je o bezpráví a zlu, páchaném na bezbranných a nevinných. Fanatický otec si svatou knihu vysvětluje po svém, aby ospravedlnil své kruté jednání. Odkudpak to ještě známe, co? Fanatismus a násilí je něco, čemu se musíme vzepřít, říká svým příběhem Kuijer. A jestli jde jenom o Tomáše, nebo i o nás, toť téma k hlubokému zamyšlení.

  Evickar

  22.04.2016

  Kniha určitě není pro děti, je určena spíše pro mládež, pro začátek 2. stupně základních škol. Otec rodiny je křesťanský fanatik, který bije svou ženu, když mu odmlouvá a svého syna, když nezná na slovo přesně úryvky z Bible. Objevuje se tu ale nejen problematika víry, která děti spíše odradí. V knize je také postava ježibabky (ne moc oblíbené sousedky), která dokáže vyčarovat hordy žab a ví, co se u Tomášovy rodiny děje. Dětem se asi bude líbit nejvíc část právě se sousedkou, kterou Tomášek začne navštěvovat a nakonec zjistí, že vlastně není důvod, proč se jí bát, naopak se s ní skamarádí. Nakonec ale vše skončí tak, jak má a každý čtenář bude spokojený.

  kacaabba

  03.10.2015

  Čteno s dětmi. První kniha, kdy jsme museli do čtení děti tak trochu nutit. Nejzvláštnější kniha, jakou jsme spolu četli. Nebo spíš nejdivnější. Zkrátka tahle kniha se nám nelíbila. I když základ příběhu byl zajímavý, leč, řekl bych, ne pro děti.

  Malefisto

  15.04.2015

  Dětská knížka, která se mi zas tak dětská nezdá. Surovost a náboženská fanatismus překrytý dětskou fantasií a bezstarostností. Moc hezké ale na mě moc krátké…..taky je to pro děti že? 😀

  Brambram

  08.02.2014

  Tomáš má matku, otce a sestru. Má kde bydlet, co jíst, chodí do školy, měl by být šťastný. Není. Být šťastný, to je jeho jediná odpověď na to, co chce dělat až bude dospělý. Zatím je jeho život těžký, zmatený, neví si rady s fanaticky věřícím otcem, který je přesvědčen, že slovo v rodině má pouze on a jeho slovo a vidění světa je zákon. Poměrně útlá knížka končí happyendem, není tedy nutno se bát. Oceňuji na dnešní dobu unikátní ilustrace. Ač vyšla v Albatrosu, nejsem úplně přesvědčená, že je vhodná pro avizovaný věk devíti let. Viděla bych jí spíše až od dvanácti a pochopitelně pro dospělé.  TAGS:

  online Všehokniha ebook, kniha Všehokniha fb2, download Všehokniha pdf , download Všehokniha mobi, online Všehokniha kniha, zdarma stažení Všehokniha IPhone, online kniha Všehokniha pdf, zdarma Všehokniha DJVU, zdarma stažení Všehokniha txt, stažení Všehokniha rtf, online Všehokniha fb2 , e-kniha Všehokniha stažení txt, zdarma Všehokniha stažení kniha,

  e-kniha Všehokniha stažení pdf

  , stažení Všehokniha IPad, Číst Všehokniha mobi, Číst Všehokniha docx, zdarma Všehokniha awz, dDownload e-kniha Všehokniha iPad , zdarma Všehokniha DJVU, download Všehokniha e-kniha zdarma, zdarma stažení Všehokniha dvd, Číst Všehokniha txt, book Všehokniha stažení DJVU,

  Všehokniha stažení kniha zdarma

  , Všehokniha stažení kniha pdf zdarma, Všehokniha pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Všehokniha pdf zdarma, Všehokniha stažení kniha epub zdarma, Všehokniha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress