Vyprahlé srdce

By | October 23, 2018

Vyprahlé srdce

Kniha v češtině!Vyprahlé srdceRomantický příběh mladičké veterinářky, která po manželově nevěře využije nabídky převzít praxi po svém zemřelém otci (kterého nikdy nepoznala) v australské pustině.
Estella v den, kdy zjistí, že je těhotná, přistihne svého muže s jinou ženou. Hrdost ji nedovolí sdělit manželovi radostnou novinu, navíc se ukáže, že manžel j
e rozhodnutý se s ní rozvést, protože je na mizině a nová partie by mu zajistila pohodlný bezpracný život. Zoufalá hrdinka prchá do Austrálie, kde její otec dlouhá léta provozoval veterinární praxi a kde ještě žije jeho bratr. Australská realita je krušná, mladá žena si ale postupně získá přízeň zpočátku nepřátelských starousedlíků, jako veterinářka se rovněž osvědčí a dokonce se rýsuje i nový milostný vztah. Slibně se vyvíjející budoucnost nečekaně zkomplikuje bývalý manžel, který se objeví v den porodu rozhodnut novorozeně odvézt do Anglie……celý textStáhněte si knihu Vyprahlé srdce zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Vyprahlé srdce

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Vyprahlé srdce, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Vyprahlé srdce a zábavu bez omezení!

  Vyprahlé srdce

  Podrobnosti o knize Vyprahlé srdce

  :  4.155

  Originální název:

  Stars in the southern sky (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Nimunka

  24. dubna

  Výborná oddychovka s “happyendem”.

  Bobina74

  23. března

  Tak tohle klidně ano. Moje první seznámení s autorkou a hned na první “dobrou”. Mezitím už proběhly další 3 knihy a pokud budu chtít vypnout,tak už vím kam na jistotu sáhnout.
  P.s. : ten konec už byl spíš rudá knihovna než červená, ale i tak dobrý 🙂

  rosalindaaa

  22. března

  Fakt hezká, čtivá knížka z Austrálie a malého městečka

  Melaanie

  03.07.2017

  Děj je sice lehce předvídatelný, ale myslím si, že jako příjemná oddechovka se bude líbit.

  Evaho73

  02.06.2017

  Zaujímavo opísany drsný život v austrálskej buši, kde sa mi páčila hlavne súdržnosť a spolužitie jej obyvateľov…

  ritz

  23.02.2017

  Pěkná romantika, velmi čtivé, krásné a zajímavé prostředí.

  moudivlacek

  30.12.2016

  Tato kniha se mi líbila, opět mě autorka nezklamala a jako vždy jsem se na nový příběh těšila. Autorka umí dobře vylíčit drsné podmínky v odlehlých koutech Austrálie a spojit je lidmi, kteří se tam rozhodli žít z jakéhokoliv důvodu a propojit je se životem tamějších domorodců.
  A jsem ráda, že romantika zde opětovně nevyjde lacině, ale podkreslí ten příběh tak, že vás chytne za srdce.
  Přejete tam lidem štěstí, i když těžko chápete, jak tam vůbec jej mohou mít v těch drsných podmínkách. A slovy autorky – Ne každý zde vydrží žít a umí žít.

  hankapimi

  07.11.2016

  První knížka od Elizabeth Haran. Čtivý romantický příběh, odehrávající se v odlehlé australské pustině, má opravdu všechno, co má mít : lásku, nevěru, překážky, touhu, zoufalství, vítězství i nový milostný vztah. Knížka přesně na letní dovolenou nebo ke krbu s horkým čajem právě teď !

  vikaa

  02.08.2016

  Pokud hledáte dobrou oddechovku, určitě sáhněte po téhle knize. Elizabeth Haran je zárukou dobré kvality u romantických příběhů. Australská divočina je bonus:-) Super vhodná kniha na dovolenou.

  VenuseV

  20.05.2016

  Pro příběhy z Austrálie mám slabost 🙂 Čtivý příběh a zajímavé reálie. Silná hlavní ženská hrdinka 🙂 Knížka se mi moc líbila.

  LuckaH2

  05.10.2015

  Moc casto takovy zanr nectu, ale tim spis se mi libil jako vypln trihleru a dobrodruznych historickych knih;-) konec jsem ocekavala, presto se mi cetlo lehce a clovek si uvedomi, jak si malo vazi lekare v kazdem meste nebo vody tekouci z vodovody, australske realie se mi moc libila.

  Laf

  07.01.2015

  Pěkně napsané čtení pro klidné večery 🙂 Kniha je plná zvratů, takže se určitě nedá při čtení nudit.

  modranka

  15.11.2012

  Veľmi pekný príbeh. Vrhnem sa aj na jej ostatné práce.

  kika 13

  28.10.2012

  Pěkně psaný příběh plný lásky a divoké přírody v Australii.  TAGS:

  online Vyprahlé srdce ebook, kniha Vyprahlé srdce fb2, download Vyprahlé srdce pdf , download Vyprahlé srdce mobi, online Vyprahlé srdce kniha, zdarma stažení Vyprahlé srdce IPhone, online kniha Vyprahlé srdce pdf, zdarma Vyprahlé srdce DJVU, zdarma stažení Vyprahlé srdce txt, stažení Vyprahlé srdce rtf, online Vyprahlé srdce fb2 , e-kniha Vyprahlé srdce stažení txt, zdarma Vyprahlé srdce stažení kniha,

  e-kniha Vyprahlé srdce stažení pdf

  , stažení Vyprahlé srdce IPad, Číst Vyprahlé srdce mobi, Číst Vyprahlé srdce docx, zdarma Vyprahlé srdce awz, dDownload e-kniha Vyprahlé srdce iPad , zdarma Vyprahlé srdce DJVU, download Vyprahlé srdce e-kniha zdarma, zdarma stažení Vyprahlé srdce dvd, Číst Vyprahlé srdce txt, book Vyprahlé srdce stažení DJVU,

  Vyprahlé srdce stažení kniha zdarma

  , Vyprahlé srdce stažení kniha pdf zdarma, Vyprahlé srdce pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Vyprahlé srdce pdf zdarma, Vyprahlé srdce stažení kniha epub zdarma, Vyprahlé srdce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress