Zbavte se nepořádku s feng-šuej

By | October 26, 2018

Zbavte se nepořádku s feng-šuej

Kniha v češtině!Zbavte se nepořádku s feng-šuejKaren Kingstonová v knize Zbavte se nepořádku s feng-šuej zkoumá – s nadhledem a smyslem pro humor -, co nepořádek vlastně je, proč jej máme a nechceme se ho zbavit a co výměnou za všechny zbytečnosti můžeme získat – například energii a čas. Autorka svým přístupem odkazuje k Sigmundu Freudovi, který zastával názor, že “pořádek umožňuje člověku nejlepší využití času a šetří jeho psychické síly”.

Máte pocit, že všeho je prostě moc, cítíte se zavaleni zbytečnostmi a toužíte se osvobodit? Autorka nabízí nový přístup, jak si dát život do pořádku.
Je to jako se sexem: Hlavní je začít, pokračovat pak už budete chtít sami. Je to vzrušující, přináší to uspokojení a především to funguje!…celý textStáhněte si knihu Zbavte se nepořádku s feng-šuej zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Zbavte se nepořádku s feng-šuej

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Zbavte se nepořádku s feng-šuej a zábavu bez omezení!

  Zbavte se nepořádku s feng-šuej

  Podrobnosti o knize Zbavte se nepořádku s feng-šuej

  :  4.563

  Originální název:

  Clear Your Clutter with Feng Shui (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura naučná, Dům a byt
  Vydáno: , Orsini

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Peace

  14. července

  “Nepořádek se hromadí tam, kde energie stagnuje, a naopak, energie stagnuje tam, kde se hromadí nepořádek.”

  Hodně zajímavá a poučná kniha nejen o materiálním nepořádku. Myslím, že by si ji měl přečíst každý.

  IVANA0123

  17. května

  Pár knížek o nepořádku, tedy spíš o umění dělat pořádek, jsem v ruce měla a musím říct, že pokud bych měla vybrat jednu, tak tuhle. Dobře se čte, má hlavu a patu a vlastně je i o tom jak udělat pořádek v sobě. Pokud v tomto směru potřebujete nakopnout, doporučuji.

  Kryštofka

  26. března

  Není špatné připomínat si co a jak a kniha taky není špatná. Jen kdyby se všichni ti autoři netvářili jako vynálezci feng-šuej. Přitom je to jak přes kopírák a to byl do češtiny přeložen jen zlomek.

  Filatov

  12. února

  Přečteno za jediný den (vybíral jsem si kapitoly, které pro mě byly užitečné). Inspirující a užitečné, protože jsem se zase dozvěděl trochu a sobě samém. Každý doma máme kousek svého nepořádku ne? A myslím tím jak v sobě, tak ten materiální nepořádek. Knihu po přečtení dám svému kolegovi z práce (notorickému bordelářovi), tak třeba mu pomůže 🙂

  kapr

  29.11.2017

  Komentář:
  Autor/ka knihy: Karen Kingston(ová)
  Titul: ZBAVTE SE NEPOŘÁDKU s feng-šuej

  C1/z úvodu/: Jeden z nejzajímavějších aspektů feng-šuej, na který jsem se také v této knize soustředila, je mřížka „bagua“. Používá se k určení míst, kde se nacházejí jednotlivé součásti vašeho života v domě či bytě, který obýváte. (Toto je můj vlastní „překlad“, bez znalosti originálu.) Jde o úpravu původního překladu Evy Veselé, který zněl následovně: „na který se také budu v této knize soustředit“.

  Stručně: Kniha se zaměřuje na vybuzení maximální aktivity čtenáře. Jde o to aby si uklidil a udělal pořádek ve svém obydlí, v životě, i ve vlastním těle. Mřížka bagua mu pak pomůže s lokalizací zón v jeho obydlí i jejich vlivu na jednotlivé aspekty vlastního života.

  Pocit: Výborná kniha, pomůže Vám jak s rozhodnutím začít, tak následně i v dalším průběhu vašeho života. Protože je zaměřena na motivaci očekávejte od ní především zpočátku podporu pro vaše rozhodnutí i počáteční aktivitu. Uklidit v bytě i životě si budete muset nakonec sami. Mřížka bagua spojí místa vašeho obydlí s jednotlivými aspekty vašeho života. Kde nejdříve (nejlépe všude), a jak rychle si doma i v životě uklidíte a uděláte pořádek už je jenom na vás.

  Hodnocení: Motivaci je nutné proměnit v činy. Kniha pomůže, objasní základy a stanoví postup. Je nutné se k ní vracet. Pořádek po zjednání nápravy je napříště už nutno udržovat, ne jej jen čas od času vytvářet. Neslibujte si od knihy příliš. Přesto si myslím, že vám bude dobrým pomocníkem.

  C2/ze závěru/: Zbavujete-li se nepořádku ve všech jeho formách, obnovujete jasnost a jednoduchost. Když kolem sebe máte jen věci, které potřebujete na své osobní cestě, místo abyste se zanášeli věcmi, které vaši cestu zatemňují a strhávají vás zpátky, pak je pro vás daleko snazší se napojit na svou duchovní cestu. A až se vás zmocní pocit klidu a prožitek smyslu, který se s klidem pojí, už nikdy nebudete mít potřebu nepořádku.

  Shrnutí: Získal jsem silnou motivaci, realizace nebude jednouchá. Věnovat se tabulce bagua.

  Damato

  05.11.2017

  Superlativa ze mě padají jak právě padající čerstvý sníh. Prostudování této knihy mi pomohlo k úklidu nejen ve skříni, plné dávno nenošených věcí, ale především i vyluxování duše , zaneřáděné zbytečnostmi, které zatěžují a táhnout k zemi. . Pozitivní energie ze mě čiší na všechny strany a napadá mě jediné, LIDÉ ČTĚTE.

  daza.dt

  27.10.2017

  Super, kniha. Doposud asi ta nejlepší co jsem s touto tématikou četla, kam se hrabe Marie Kondo a její Zázračný úklid.
  Rozhodně všem doporučuji.

  Mr.Fox

  25.10.2017

  Inspirující a motivační. Určitě si své místo v knihovně zaslouží. Přestože jsem člověk pořádný, věcí mám pomálu, hecla mě kniha k vyhazování a úklidu. Účel tedy splnila. Obavy z masírování a přesvědčování o technice feng-šuej a jí podobných se rozplynuly po pár stranách – bod navrch. Další za několik opravdu neuvěřitelných a vtipných citací dopisů od čtenářů, které mě dostaly do kolen. Bonusem knihy je, že nabízí i úklid tělesný a duševní. Ten tělesný je třeba brát s nadhledem, ale něco na tom bude… A ten duševní – ruku na srdce, každý sám dobře ví, v čem by mu prospěla změna. Fajn čtení!!

  jarmik

  05.10.2017

  Účelem této příručky je motivovat k akci a tuto funkci plní. Příručka vede čtenáře k prožití radosti a osvobozujícího pocitu z vyházení starých krámů. Málo platné, překonání lenosti a nechuti k obtížnému úkolu a udělání si pořádku je hluboce správnou a zdravou činností.

  petrakočárová

  03.09.2017

  Rozhodně stojí za přečtení.

  ji7967

  11.08.2017

  Tahle kniha je fakt skvělá… a nemusíte mít zrovna doma nepořádek (i když člověk si uvědomí, že má vlastně spoustu strašně “potřebných” věcí)… Doporučuji!

  Turiel11

  10.07.2017

  Skvělá kniha, která vám pomůže udělat si pořádek nejen doma, ale i v sobě.

  sira

  04.06.2017

  Kniha opravdu stojí za přečtení. Pročítám postupně knihy o zbavování se nepotřebných věcí a praktikování feng-šuej a nikdy bych nečekala, jak mne knihy dokáží ovlivnit. Za krátkou dobu jsem toho vytřídila hodně (současně plánuji stěhování, takže načasování je skvělé) a hodně věcí jsem si uvědomila. Ke knize se za čas zase vrátím, určitě tam zase objevím něco jiného.

  Zmiu

  14.01.2017

  Tuhle knihu jsem si půjčila a vzápětí na to koupila. Už jsem se nějakou dobu zabývala vyhazováním, ale pořád to nebylo ono. Až teď jsem se konečně rozhoupala, že i nějaké věčné poklady pošlu dál. Akorát tu kapitolu o tělesné očistě beru z rezervou, protože na to téma se názory různí, myslím, že se autorka neměla pouštět tak daleko. Ale co se týče vyklízení, tam mě chytla za srdce. V některých kapitolách jsem se musela smát, jak to sedělo na mě i na některé lidi, co znám.

  Mathiola8

  10.01.2017

  Úžasná kniha, psaná s lehkostí. Ráda se k ní vracím. Určitě doporučuji

  motolka

  29.12.2016

  Perfektní knížka se spousty nápadů.

  katynais

  01.12.2015

  Určitě mě inspirovala, par rad mi pomohlo a vytřídila jsem i nepotřebné věci, ale byly tam i části, které mě moc nezajímaly, protože se týkali spíše lidí (Američanů), kteří maj baráky plný bordelu.

  LordSnape

  07.01.2015

  Vážená Karen, moc Vám děkuji za Vaši knihu “Zbavte se nepořádku s feng-šuej”. Díky ní jsem si uvědomil spoustu věcí. Nikdy předtím jsem ani náznakem netušil, jak skvěle pochopitelné a jednoduché je tohleto učení starých Číňanů. Je to úplně fascinující. Prvně jsem si udělal tabulku Bagua, abych se rozhlédl, kde je ta pomyslná žába na prameni. A hle, v sektoru vztahů a lásky, mi překážela má přítelkyně. Sbalil jsem jí tedy věci a vyhodil jí z domu! A hned bylo v ložnici uklizeno! Má koupelna je též jako vyměněná a na zemi se dokonce už neválí žádný ručník. V oblasti prosperity a bohatství jsem zas našel nějaké staré mince, odznáčky a jiné krámy po pradědečkovi a tak jsem se jich také zbavil, určitě brzy zbohatnu. Moc se na to těším.

  Fascinující bylo, jak jsem zjistil díky Vám, že by bylo dobré doma uklízet. Nikdy předtím jsem si to neuvědomil. Odstranil jsem i přebytečné věci, které se mi válely na místech jako rohy jednotlivých pokojů či sklepy. Osobně se mi ve Vaší knize líbily i dopisy od čtenářů a vysvětlení k Vaší úžasné osobě, jak cítíte jednotlivé energie a jak jste se z úplného nic díky tomuto učení vypracovala až k vysněnému bydlení na Bali. Přeji Vám to. Určitě jste musela dřít jako kůň. Když jsem při uklízení postupoval dál dle Vaší knihy a zjistil, že mám doma i zbytečně moc knih, které znám nazpaměť a mám je tak zažité, že je vlastně už nepotřebuji, rozhodl jsem se jich všech zbavit. Nyní má knihovna obsahuje jen nepřečtené svazky a ty naučné, které jsou nezávadné s aktuálními informacemi, přesně jak jste radila. 🙂

  Vůbec nejdůležitější byly pro mě kapitoly o pročištění střev. Už chápu, proč jsem byl pořád tak nemocný! Dokonce i nový přítel Richard si můj konečník pochvaluje, jak je nyní čistý a bez zbytečných překážek. Pečlivě sleduji každý exkrement a zapisuji si, po jak dlouhé době chodím i na záchod. Je skvělé se jít vykadit téměř pár hodin po konzumaci jídla. Přestal jsem krkat, prdět, potit se a smrdět. Jak jsem předtím mohl vůbec tak žít? Když jsem zbavil nepořádku uvnitř, dal jsem se i na zlepšení své stravy. Nyní jen zobu a piji čistou vodu. Vyřadil jsem všechno nebezpečné jídlo jako mléčné a tučné výrobky, polotovary, hotová jídla z restaurací, samozřejmě i jedy jako maso, cukr a pšenici. Alkohol a cigarety pro mě již neexistují! Cítím se nyní jako vyměněný a to jen díky Vám! Můj život nabral nový směr a já tímto dopisem děkuji z celého, vroucího srdce. Stan

  ajaworld

  16.02.2014

  Tak tahle knížka je opravdu výborná, poskytuje mnoho praktických rad, jak debordelizovat svůj život. Vlastně jsem to věci, které i intuitivně dělám, ale je příjemné o tom číst. Není to žádné plytké a sladké “new age”. Ze své zkušenosti vím, jak se zbavováním věcí stávám lehčí a šťastnější, jak se uleví prostoru. Skutečně vřele doporučuji každému !

  Eleanorra

  09.04.2013

  Zbavte se nepořádku s feng-šuej si klade za cíl zvednout vás ze židle a jít něco udělat s věcmi, které si možná někde pozvolna kupíte. Jsou zde nastíněny důvody, proč si většina z nás má tendenci uchovávat nepotřebné věci. Úklid je v knize pojat jako určitý rituál očisty – nejen té fyzické, ale i psychické. Kniha je pěkně strukturovaná, tipy pro vytřídění věcí jsou řazeny dle jednotlivých místností v bytě či domě. Co mně trošku vadilo, bylo mnoho, pro mě nelogických, happy-endů ve stylu “uklidíte – vyhrajete v loterii” apod. Jinak ale zajímavý titul o tom, jak naše prostředí může ovlivňovat to, jak se cítíme.  TAGS:

  online Zbavte se nepořádku s feng-šuej ebook, kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej fb2, download Zbavte se nepořádku s feng-šuej pdf , download Zbavte se nepořádku s feng-šuej mobi, online Zbavte se nepořádku s feng-šuej kniha, zdarma stažení Zbavte se nepořádku s feng-šuej IPhone, online kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej pdf, zdarma Zbavte se nepořádku s feng-šuej DJVU, zdarma stažení Zbavte se nepořádku s feng-šuej txt, stažení Zbavte se nepořádku s feng-šuej rtf, online Zbavte se nepořádku s feng-šuej fb2 , e-kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení txt, zdarma Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení kniha,

  e-kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení pdf

  , stažení Zbavte se nepořádku s feng-šuej IPad, Číst Zbavte se nepořádku s feng-šuej mobi, Číst Zbavte se nepořádku s feng-šuej docx, zdarma Zbavte se nepořádku s feng-šuej awz, dDownload e-kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej iPad , zdarma Zbavte se nepořádku s feng-šuej DJVU, download Zbavte se nepořádku s feng-šuej e-kniha zdarma, zdarma stažení Zbavte se nepořádku s feng-šuej dvd, Číst Zbavte se nepořádku s feng-šuej txt, book Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení DJVU,

  Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení kniha zdarma

  , Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení kniha pdf zdarma, Zbavte se nepořádku s feng-šuej pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Zbavte se nepořádku s feng-šuej pdf zdarma, Zbavte se nepořádku s feng-šuej stažení kniha epub zdarma, Zbavte se nepořádku s feng-šuej ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress