Zdravie z Božej lekárne

By | October 23, 2018

Zdravie z Božej lekárne

Kniha v češtině!Zdravie z Božej lekárneLiečivé rastliny: rady a skúsenosti.Stáhněte si knihu Zdravie z Božej lekárne zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Zdravie z Božej lekárne

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Zdravie z Božej lekárne, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Zdravie z Božej lekárne a zábavu bez omezení!

  Zdravie z Božej lekárne

  Podrobnosti o knize Zdravie z Božej lekárne

  :  4.860

  Originální název:

  Gesundheit aus der Apotheke Gottes (1990)

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Ikar (SK)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  haki34

  07. března

  teda…až díky komentáři Atanone jsem si připoměla paní Trebenovou, která má místo v knihovně mojí matky i babičky…a pomáhá nezapomenout na léčivé bylinky…jako děti jsme je s babičkou často sbírali, ale kromě mateří doušky časem většina účinků a použití z hlavy vyfičela…a proto se Zdraví z boží lékárny hodí ! navíc celý proces (pokud se do sběru a chystání sami zapojíte) jistě pomůže i pohybem na čerstvém vzduchu a provětráním hlavy v přírodě, čímž část starostí a neduhů také lze likvidovat,….

  Lessana

  05. března

  Ako dieťa som túto knihu vídala na polici v domácej knižnici. Často som si v nej ako adolescent listovala a čítala. A teraz rozmýšľam, že by som ju rada mala aj vo vlastnej domácnosti… Snáď ju zoženiem. Je užitočná a písaná s poznaním a úctou k prírode, ako to má byť.

  Atanone

  05. března

  V souvislosti s bylinkami mě napadá,kolik nemocí,které v poslední době sužují tuto generaci,vzniká z toho,že žijeme rychle. Ve stresu,nervozitě a shonu. V nespokojenosti. Bylinková léčba nás učí,že všechno chce svůj čas.
  Knihy paní Treben patří k pokladům mé knihovny.

  jewarix

  11. února

  Kniha, která by neměla chybět v knihovně žádného správného bylinkáře

  Len2očka

  03. února

  Tuto útlou,přesto cennou knížku vlastním od roku 1991.Její papírové desky jsou častým čtením a listováním ohmatané,což vlastně svědčí o jejím využití,a to se od knihy přece očekává.Doporučuji.

  Chesterton

  03. února

  Naprostý poklad v rodinné lékárničce. Často není nutné běžet hned k lékaři či uposlechnout jeho chemické rady:)))

  konicekbily

  15. ledna

  Tato kniha mi otevřela oči na mnohé léčebné a jim podobné postupy a domnívám se, že mi pomohla k prožívání pokojnějšího seniorského věku. Určitě zde nejsou doporučení typu: pij čaj každých šest hodin – a potom nebudeš mít žádné potíže, ale vede nás k zamyšlení o novém způsobu života, zjišťování příčin některých komplikací a navodila mne na cestu k jejich odstraňování. A odtud jsem vyrazil k “východní” léčebné terapii jiných neduhů, třba potíží s pohybovým aparátem.

  hroneczek

  01.11.2017

  Tuto knihu často otevírám, používám, čerpám z ní inspirace a rady. Používá ji i moje mamka a babička.

  whack

  09.02.2017

  Podrobný popis 35 druhov byliniek a iných druhov rastliniek a ich využitia. Spomína sa viacero spôsobov užívania, vrátane možnosti priamej konzumácie čerstvých listov, ale toto je iba pri niektorých rastlinkách spomenuté. Obsahuje aj rady na liečenie rozličných chorôb. Po grafickej stránke je tento herbár dosť jednoduchý a obrázky rastliniek sú čiernobiele, ale aj tak sa mi páči.

  Luccy78

  01.05.2015

  Maria Treben byla úžasná žena a ještě lepší bylinkářka. Jsem ráda, že vlastním tuto publikaci, kde se s těmi, kdo o to stojí, dělí o své postřehy a moudra ze světa bylinek.

  knihamouder

  16.09.2014

  Kdo věří bylinkám a umí s nimi zacházet, pro toho je zde tato tvorba. Někdy je tak jednoduché zbavit se různých neduhů i bez lékaře a chemických přípravků. Kolem nás je tolika léčiv, ani mnohdy nevíme.

  anyzek

  20.05.2013

  Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou. Často v ní hledám pomoc pro léčení různých neduhů a stále žasnu nad tím, jaká moc je vložena do bylin, žel, tak často opomíjených nebo zavrhovaných. Kdybychom raději místo dlouhého vysedávání v čekárnách lékařů tento čas věnovali třeba jen koupelím v bylinkách, nemuselo by na nás vlézt třeba i jen obyčejné nachlazení – a stačí třeba jen obyčejná kopřiva! : )

  alnahu

  13.06.2012

  Tato kniha rakouské bylinkářky je naprosto úžasná.Najdeme tam bylinky na všechny nemoci.Paní Treben ,nám je v ní pěkně rozdělila podle abecedy a pak také podle nemoci.Již jsem mnohokrát sáhla při různých ochořeních po její knize a vždy s úspěchem.  TAGS:

  online Zdravie z Božej lekárne ebook, kniha Zdravie z Božej lekárne fb2, download Zdravie z Božej lekárne pdf , download Zdravie z Božej lekárne mobi, online Zdravie z Božej lekárne kniha, zdarma stažení Zdravie z Božej lekárne IPhone, online kniha Zdravie z Božej lekárne pdf, zdarma Zdravie z Božej lekárne DJVU, zdarma stažení Zdravie z Božej lekárne txt, stažení Zdravie z Božej lekárne rtf, online Zdravie z Božej lekárne fb2 , e-kniha Zdravie z Božej lekárne stažení txt, zdarma Zdravie z Božej lekárne stažení kniha,

  e-kniha Zdravie z Božej lekárne stažení pdf

  , stažení Zdravie z Božej lekárne IPad, Číst Zdravie z Božej lekárne mobi, Číst Zdravie z Božej lekárne docx, zdarma Zdravie z Božej lekárne awz, dDownload e-kniha Zdravie z Božej lekárne iPad , zdarma Zdravie z Božej lekárne DJVU, download Zdravie z Božej lekárne e-kniha zdarma, zdarma stažení Zdravie z Božej lekárne dvd, Číst Zdravie z Božej lekárne txt, book Zdravie z Božej lekárne stažení DJVU,

  Zdravie z Božej lekárne stažení kniha zdarma

  , Zdravie z Božej lekárne stažení kniha pdf zdarma, Zdravie z Božej lekárne pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Zdravie z Božej lekárne pdf zdarma, Zdravie z Božej lekárne stažení kniha epub zdarma, Zdravie z Božej lekárne ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress