Zebra a jiné povídky

By | October 25, 2018

Zebra a jiné povídky

Kniha v češtině!Zebra a jiné povídkyPovídky o dětech a mladých lidech na prahu dospělosti, kteří se setkávají s prvními nárazy života.
V šesti povídkách se děti v pubertě vyrovnávají s prvními vážnými problémy. Jejich setkání s bolestí a smutkem je pro ně v těchto letech rozhodující, ať už jsou to následky úrazu, zklamání z reakce rodičů na vážný problém,
šok ze smrti kamaráda, setkání s násilím a agresí, boj o uznání vlastní suverenity. Všechny tyto situace řeší autor s velkou moudrostí a porozuměním.
(www.mlp.cz)
…celý textStáhněte si knihu Zebra a jiné povídky zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Zebra a jiné povídky

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Zebra a jiné povídky, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Zebra a jiné povídky a zábavu bez omezení!

  Zebra a jiné povídky

  Podrobnosti o knize Zebra a jiné povídky

  :  4.310

  Originální název:

  Zebra and other stories

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Volvox Globator

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (1)

  novecento

  30.04.2017

  Tato útlá kniha obsahuje 6 povídek, které vás nezklamou. Potok je vydal ve svých 69 létech a je v nich vyzrálost spisovatele. Již neřeší problémy židovské komunity, ale je zde povznesen nad všemi sférami lidského bytí, které dovede mistrně zaznamenat. Nejsilnější náboj má dle mne úvodní povídka Zebra, kde náhodné setkání mladého, třináctiletého chlapce s malířem-vietnamským válečným veteránem změní chlapcův pohled na smysl života. Těm z Vás, kteří s citlivou duší prožívali závěr tohoto příběhu doporučuji přečíst také krátkou povídku ,,In memoriam,, od Ray Bradburyho z knihy O půlnoci tancoval drak.
  P.S. Rozhodl jsem se pro ***** Život je někdy takový, že není nutno více mluvit, nebo psát a Chaim Potok to v této knize dokázal.  TAGS:

  online Zebra a jiné povídky ebook, kniha Zebra a jiné povídky fb2, download Zebra a jiné povídky pdf , download Zebra a jiné povídky mobi, online Zebra a jiné povídky kniha, zdarma stažení Zebra a jiné povídky IPhone, online kniha Zebra a jiné povídky pdf, zdarma Zebra a jiné povídky DJVU, zdarma stažení Zebra a jiné povídky txt, stažení Zebra a jiné povídky rtf, online Zebra a jiné povídky fb2 , e-kniha Zebra a jiné povídky stažení txt, zdarma Zebra a jiné povídky stažení kniha,

  e-kniha Zebra a jiné povídky stažení pdf

  , stažení Zebra a jiné povídky IPad, Číst Zebra a jiné povídky mobi, Číst Zebra a jiné povídky docx, zdarma Zebra a jiné povídky awz, dDownload e-kniha Zebra a jiné povídky iPad , zdarma Zebra a jiné povídky DJVU, download Zebra a jiné povídky e-kniha zdarma, zdarma stažení Zebra a jiné povídky dvd, Číst Zebra a jiné povídky txt, book Zebra a jiné povídky stažení DJVU,

  Zebra a jiné povídky stažení kniha zdarma

  , Zebra a jiné povídky stažení kniha pdf zdarma, Zebra a jiné povídky pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Zebra a jiné povídky pdf zdarma, Zebra a jiné povídky stažení kniha epub zdarma, Zebra a jiné povídky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress